Lezingen & beurzen voor de hovenier 2018!

De DCM adviseurs, die op vele sportvelden adviseren, zullen u het recept geven voor het juiste plan van aanpak. Op verschillende datums en locaties staan wij op beurzen of zullen er lezingen plaatsvinden.

Hier vindt u de juiste datum en locatie.

09-01 / 11-01     Groene Sector Vakbeurs in Hardenberg

16 januari           18.00     Maessen, Echt                                                                     Noord-Brabant

22 januari           18.00     Alb. Groot, Schagerbrug                                                    Noord-Holland

22 februari                        De Boet, Hoogwoud                                                          Noord-Holland

30 januari           18.00     Muijderman, Veldhoven                                                     Noord-Brabant

7 februari           09.00     Vlamings, De Mortel                     Spuitlicentie                 Noord-Brabant

8 februari           13.00     WPA/Van der Valk Spier             Spuitlicentie                  Drenthe

8 februari           16.00     Boomkwekerij Rendering, Aalten                                     Gelderland       

13 februari         18.00     Uw Groenevakwinkel Schuddebeurs, Noordgouwe        Zeeland

15 februari                         Nuyens Tuin & Groen, Limmen                                        Noord-Holland

15 februari         17.00     Boomkwekerij de Batterijen, Ochten                                Gelderland

19 februari         18.00     Van Keijsteren, Beugen                                                       Noord-Brabant

20 februari         13.00     Vlamings, Steenbergen                                                       Noord-Brabant

20 februari         17.00     Veluweplant, Lunteren                                                        Gelderland

21 februari         17.00     De Vlieren Groencentrum, Horssen                                   Gelderland

22 februari         18.00     Groencentrum Schonenberg, Volkel                                  Noord-Brabant

13 maart                           Stempher Flevogroen, Lelystad                                          Flevoland

14 maart                           Mertens, Limmen                                                                  Noord-Holland

20 maart             19.00     Van der Valk Goes                                                                Zeeland

22 maart             19.00     Mertens, Hervormd centrum de Zaaier                               Overijssel